Зрозуміла комунікація органів управління освітою

Порадник для голів та управлінців освітою територіальних громад «Зрозуміла комунікація ор­ганів управління освітою» розроблений у рамках впровадження Швейцарсько-українського про­єкту DECIDE — «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».

Цей порадник є покроковою інструкцією налагодження системної та зрозумілої комунікації ор­ганів управління освітою з керівниками закладів освіти, педагогами, батьками, працівниками міс­цевих органів влади та іншими групами, які залучені до розвитку освіти у громаді. Адже для того, щоб рішення органів управління освітою були зрозумілі, громада знала, як розвивається освіта, а керівники закладів і педагоги стали партнерами, необхідно налаштувати ефективну комунікацію. В цьому пораднику є всі кроки до розробки комунікаційної стратегії та плану. Також зручно буде скористатися шаблонами для розробки плану і підготовки матеріалів.

Видання здійснено за підтримки Швейцарії в рамках впровадження Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (www.decide.in.ua).

Автори: Кісільова С.

Загальна редакція: Протасова Н., Полторак В., Жабенко Л., Пуцова А.

Завантажити порадник «Зрозуміла комунікація органів управління освітою»

Переглянути більше новин