Здійснюємо підготовку бюджетних запитів органу управління освітою

Порадник для голів та управлінців освітою територіальних громад «Здійснюємо підготовку бюджетних запитів органу управління освітою» розроблений у рамках впровадження Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».

У пораднику ви знайдете інформацію щодо повноважень головних розпорядників бюджетних коштів та розпорядників коштів нижчого рівня. У ньому наведено інформацію про особливості розробки плану діяльності головного розпорядника бюджетних коштів, проєкту кошторису та бюджетного запиту, складання мережі розпорядників нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів, вимоги щодо оприлюднення бюджетних запитів та особливості реєстрації органу управління освітою в інформативно-аналітичній системі «LOGICA».

Порадник призначений для посадових осіб місцевого самоврядування, керівників закладів освіти та зацікавлених осіб. Викладений матеріал покликаний допомогти у процесі підготовки бюджетних запитів органу управління освітою.

Автори: Грекова І., Жабенко Л., Марушевська М., Полторак В., Пуцова А.

Загальна редакція: Протасова Н., Полторак В., Жабенко Л.

Видання здійснено за підтримки Швейцарії в рамках впровадження Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (www.decide.in.ua).

Завантажити порадник «Здійснюємо підготовку бюджетних запитів органу управління освітою»

Переглянути більше новин