Засідання Правління та Ради Всеукраїнської Асоціації ОТГ

27 січня команда проєкту DECIDE взяла участь в засіданні Правління та Ради Всеукраїнської Асоціації об’єднаних територіальних громад.

На заході було презентовано результати роботи Платформи «Якісна освіта» за 2020 рік та представлено плани на 2021 рік. Платформа підтримується Проєктом DECIDE.

У 2020 році на базі Платформи створено професійну спільноту за участю 127 фахівців, проведено 6 тематичних засідань у форматі вебінарів за участю представників Міністерства освіти і науки України, підготовлено 4 аналітичні опитування, розміщено 42 публікації на сайті та Facebook-сторінці Асоціації з найбільш актуальних проблем та новин законодавства у сфері освіти. Також було надано пропозиції до законодавчих та нормативно-правових актів. Крім того, регулярно надавалися консультації представникам територіальних громад з питань розвитку освіти.

У 2021 році буде продовжена робота в напрямку проведення навчальних та консультативних заходів для учасників Платформи з найбільш актуальних проблем у сфері освіти, опису кращих практик та історій успіху. Також будуть продовжені аналітичні дослідження з метою розвитку демократичної освіти в громадах.

Докладніше про результати у нашій інфографіці:

 

Переглянути більше новин