Відповіді на найктуальніші та найпоширеніші питання від директорів шкіл

Де брати кошти на зміни? Як мотивувати учнів та вчителів? Як вирішувати конфлікти?

Відповіді на найктуальніші та найпоширеніші питання від директорів шкіл підібрала для Вас Алевтина Седоченко. Шукайте корисні матеріали за посиланнями!

Про школу, у якій діти заробляють і встановлюють рекорди, розповідь Олександра Остапчука, директора школи-ліцею №6 імені Назарія Яремчука в Тернополі.
https://bit.ly/3l92WbH

Як повернути життя школі, яку хотіли закрити? Як зарадити проблемним ситуаціям, в яких опиняється школа? Поради Лариси Грицюк, директорки Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №29.
https://bit.ly/34fQ78r

Як старші вчителі навчаються у молодших? Як налагодити результативну співпрацю з батьками та що таке “лава примирення” розповість Олег Слушний, директор вінницької школи №20.
https://bit.ly/2GfffUQ

Де брати гроші на зміни і що робити, якщо керівнициву з вчителем “не по дорозі”? Досвідом поділиться Оксана Добровольська, директорка загальноосвітньої школи №14 у Тернополі.
https://bit.ly/3joYNzY

Як школи можуть співпрацювати з підприємцями у екологічному напрямі? Чому і як саме учні мають сортувати сміття? Розповідь Людмили Хорькової, директорки Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №114 Криворізької міської ради
https://bit.ly/33hO84q

Переглянути більше новин