Тендер на проведення тренінгів та заходів з розробки шкільних громадських проєктів

Громадська організація «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» в рамках реалізації Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (далі – Проєкт) проводить тендер серед постачальників послуг на проведення тренінгів та заходів з розробки шкільних громадських проєктів у територіальних громадах-партнерах Проєкту Івано-Франківської, Полтавської, Одеської та Луганської областей.

Зміст тендерної пропозиції (ознайомитися з технічним завданням можна тут):
✔ проведення 16 тренінгів із розробки проєктів для команд від закладів освіти територіальних громад-партнерів Проєкту;
✔ організація і проведення 16 одноденних Хакатонів із розробки проєктів для команд від закладів освіти територіальних громад-партнерів Проєкту;
✔ супровід розробки 16 проєктів-переможців у територіальних громадах-партнерах Проєкту;
✔ підготовка інформаційних продуктів щодо розробки шкільних громадських проєктів.

Терміни надання послуг:
1. Проведення тренінгів із розробки проєктів для команд від закладів освіти територіальних громад-партнерів Проєкту – 3 місяці (жовтень – грудень 2021 р.).
2. Проведення Хакатонів у 16 громадах-партнерах Проєкту – 5 місяців (листопад 2021 – березень 2022 року).
3. Супровід розробки 16 проєктів-переможців у територіальних громадах-партнерах Проєкту – 12 місяців (лютий 2022 – лютий 2023 року).
4. Підготовка інформаційних продуктів щодо розробки шкільних громадських проєктів – 2 місяці (жовтень-листопад 2021 р.)

Тендер проводиться до 4 жовтня 2021 року, до 18:00 за Київським часом (включно).

Вимоги до кількісних характеристик об’єму робіт:
✔ Виконавець має надати Замовнику технічне завдання та поетапний календарний план проведення тренінгів та заходів з розробки громадських проєктів командами від закладів освіти територіальних громад-партнерів Проєкту Івано-Франківської, Полтавської, Одеської та Луганської областей.
✔ Виконавець має організовувати очне проведення 16 тренінгів та 16 одноденних Хакатонів із написання проєктів для команд від закладів освіти територіальних громад-партнерів Проєкту;
✔ Виконавець має подати звіт наданих послуг.

Основні вимоги для Учасників:
✔ Виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.
✔ Витяг з реєстру платників єдиного податку або рішення про включення підприємств, установ, організацій до Реєстру неприбуткових установ.
✔ Відомості з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ).
✔ Оригінал довідки про те, що учасник не визнаний у встановленому Законом порядку банкрутом та відносно нього не відкрита процедура ліквідації або оригінал листа з підписом керівника організації.
✔ Довідка про відкриття рахунків в банку.
✔ Свідоцтво платника ПДВ (якщо учасник платник ПДВ).
✔ Цінова пропозиція з обов’язковим зазначенням умов оплати, вартості розробки та впровадження кожного етапу та проєкту в цілому. (Цінова пропозиція має включати усі представницькі витрати).
✔ Технічне завдання та контакти відповідальної особи яка уповноважена відповідати на запитання щодо тендерної пропозиції.

Тендерна пропозиція подається українською мовою (за додатковою вимогою – англійською мовою).

Критерії оцінки тендерних пропозицій:
✔ ціна тендерної пропозиції;
✔ фінансово-економічна, технічна та професійна спроможність учасника (листи-відгуки, референси, рекомендації та гарантії щодо учасника тендеру);
✔ якість тендерної пропозиції.

Тендерні пропозиції просимо надсилати на скриньку tenderdoccu@gmail.com. Тема листа: «Тендерна пропозиція на проведення тренінгів та заходів з розробки шкільних громадських проєктів».

У випадку, якщо учасники тендеру хочуть отримати додаткові роз’яснення щодо конкурсу, письмові запитання необхідно надіслати на адресу електронної пошти tenderdoccu@gmail.com з поміткою «Запитання щодо тендеру».

Перевага надається компаніям, що працюють у Івано-Франківській, Полтавській, Одеській та Луганській областях.

Зверніть увагу:
✔ Подані на тендер матеріали не повертають і не редагують.
✔ Про результати тендеру буде повідомлено електронною поштою.
✔ Причини відмови тендерної пропозиції не повідомляються.
✔ Проєкт DECIDE є проєктом міжнародної технічної допомоги. Кошти, які виділяються в рамках проєкту Постачальнику послуг, звільнені від сплати ПДВ.

Переглянути більше новин