Стартував перший модуль онлайн-курсу про дистанційне та змішане навчання у школах і профтехах

Стартував перший модуль онлайн-курсу про дистанційне та змішане навчання у школах і профтехах.  Уже доступний за посиланням: https://bit.ly/2YhlqOa.

З нього ви дізнаєтеся про:
✔ дистанційне навчання: відмінності між його різновидами, порівняння з очним навчанням, переваги та недоліки, що потрібно для його організації вчителям та учням.
✔ змішане навчання: його моделі та компоненти, переваги для педагога, перші кроки при впровадженні.

Там же є добірка електронних освітніх ресурсів для дистанційного та змішаного навчання, інтерактивні вправи, опис успішних кейсів у школах світу, а також розроблені алгоритми, які допоможуть педагогам користуватись сервісами Moodle, Google Classroom, ClassDojo, Classtime, LearningApps.org.

Наступний модуль – про організацію дистанційного та змішаного навчання у школі – з’явиться у доступі за тиждень, 1 вересня.

До речі, за перший тиждень на курс вже зареєструвались 19,885 вчителів і управлінців шкіл, а також 3,120 педагогів та керівників закладів профтехосвіти.

Його розробив МОН спільно зі студією онлайн-освіти EdEra за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні в рамках проєкту DECIDE, який впроваджується ГО DOCCU у партнерстві з PHZH International Projects in Education – IPE.

Джерело: http://poippo.pl.ua

 

Переглянути більше новин