Сертифікація вчителів-2020. Запитання і відповіді (відео)

Онлайн сесія “Сертифікація вчителів-2020”, яка пройшла 29 вересня у форматі “запитання-відповіді”, організованa Швейцарсько-українським проєктом DECIDE – “Децентралізація для розвитку демократичної освіти” у співпраці та за участі Державної служби якості освіти України, відкриває серію онлайн заходів із топ-спікерами.

Понад 700 запитань від учителів, керівників шкіл та управлінців освіти було отримано під час реєстрації на захід. Це свідчить про те, що стертифікація-2020 знаходиться у центрі уваги освітянської спільноти. Саме тому DECIDE у співпраці з національними та міжнародними партнерами продовжить серію заходів на “гарячі” освітні теми.

“Як буде організовано проведення ІІІ-го етапу сертифікації 2020 року; чи планується сертифікація у 2021 році; як можливі приклади педагогічних ситуацій будуть застосовані при оцінюванні учасників сертифікації?”, – ці та інші питання від освітян отримали Руслан Гурак, голова Державної служби якості освіти України, Іван Юрійчук, директор департаменту акредитації та моніторингу. Детальніше дивіться у відео:

Переглянути більше новин