Проєкт DECIDE продовжує підтримувати реформу шкільного харчування

Проєкт DECIDE продовжує підтримувати реформу шкільного харчування, ініційовану Першою леді України Оленою Зеленською.

Повномасштабна війна відтермінувала деякі плани і ставить перед нами завдання, що потребують оперативного вирішення. Тож вся команда реформи працює над розв’язанням нагальних проблем, що спричинила російська військова агресія.

Так, насамперед йдеться про підтримку громад в організації харчування під час воєнного стану, оскільки в нових реаліях саме харчування в закладах освіти є важливим інструментом соціального захисту.

Саме тому Проєкт DECIDE створює майданчик для взаємодії усіх партнерів реформи. Протягом серпня-вересня 2022-го року провели серію робочих зустрічей для планування подальної роботи.

Серед планів – вивчити, у який спосіб наразі організовують харчування у школах, щоб зрозуміти пріоритетність для вирішення проблем; спільно із колегами з Міністерства охорони здоров’я України, Держпродспоживслужби і Національної асоціації громадського харчування вже розробляємо рекомендації, як побудувати роботу на харчоблоках в умовах воєнних загроз; розробляємо Стратегії реформи, яку було розпочато ще до повномасштабної війни. Цей документ переорієнтовуємо до нової проблематики, водночас дотримуючись основної мети реформи – формування культури здорового харчування заради здорової нації.

Переглянути більше новин