Основні кроки із запровадження системи управління безпечністю харчових продуктів НАССР (ХАССП) у закладах освіти

Порадник «Основні кроки із запровадження системи управління безпечністю харчових продуктів НАССР (ХАССП) у закладах освіти» розроблений групою українських експертів з питань безпечності харчових продуктів завдяки співпраці зі Швейцарсько-українським проєктом DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти». Порадник має на меті допомогти освітянам у важливій справі – реалізації державної політики щодо забезпечення безпечного харчування дітей у закладах дошкільної та загальної середньої освіти.

Порадник містить інструктивні матеріали, складені з урахуванням вимог вітчизняних і європейських законодавчих та нормативних документів, праць наукових установ у сфері безпечності харчових продуктів. У процесі роботи над Порадником автори, не порушуючи законодавчих засад безпечності харчових продуктів, враховували пропозиції операторів ринку щодо адаптації інструктивних матеріалів до конкретних умов та потреб освітян.

Цей Порадник розроблено у партнерстві з Держпродспоживслужбою та ГО «СФЕРО» в рамках реформи харчування, що ініційована першою леді України Оленою Зеленською.

Видання здійснено за підтримки Швейцарії в рамках впровадження Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».

Автори: Сологуб О., Зільберт Є., Дробот М.

Загальна редакція: Полторак В., Дробот М., Пуцова А., Сидоренко Н.

Завантажити порадник Основні кроки із запровадження системи управління безпечністю харчових продуктів НАССР (ХАССП) у закладах освіти

Переглянути більше новин