Найменування закладів освіти: нормативно-правове регулювання та особливості застосування (відео)

22 квітня для учасників Платформи «Якісна освіта» Всеукраїнської Асоціації ОТГ за участю експертів Проєкту DECIDE проведено вебінар щодо найменування закладів освіти. Участь у заході взяли понад 200 освітніх управлінців територіальних громад та керівників закладів освіти. Тема вебінару надзвичайно актуальна для освітянської спільноти, оскільки нерозривно пов’язана з питаннями реорганізації закладів освіти, оптимізації мережі та з приведенням її у відповідність до законодавства.

Спікерами вебінару виступили: Яна Брусенцова, юрист, головний редактор всеукраїнських видань для органів місцевого самоврядування «Місцеве самоврядування» та «Радник старости»; Андрій Мацокін, юрист, головний редактор спецвипуску «Юридичні практики» всеукраїнського видання «Місцеве самоврядування».

Під час вебінару експерти зосередили увагу учасників на нормативно-правовому регулюванні найменувань закладів освіти та алгоритмі дій щодо особливостей їх реорганізації й ліквідації. Також торкнулися важливої теми трудових відносин під час оптимізації освітньої мережі: яка доля контрактників та пенсіонерів, які дії необхідно здійснити роботодавцю.

Переглянути більше новин