Анонс: вебінар «Закупівлі меблів для закладів освіти в громаді»

22 листопада 2021 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Закупівлі меблів для закладів освіти в громаді».

Закупівлі меблів для закладів освіти – одне із важливих завдань, адже навчання школярів має відбуватися у безпечних і комфортних умовах. Під час вебінару Проєкту DECIDE Ольга Нос, фахівчиня з маркетингу, ДП «Прозорро», докладно розповість управлінцям про закупівлі меблів для закладів освіти в громаді.

Окрім того, під час вебінару розглянуть практику Антимонопольного комітету України. Так, адже щороку в АМКУ розглядають скарги щодо закупівель меблів для початкових класів (Нова українська школа).

Дата і час: 22 листопада 2021 року, 14:00.

Спікерка: Ольга Нос, фахівчиня з маркетингу ДП «Прозорро».

Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://form.jotform.com/213134999782368

Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на неї.

Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на сайті novihromady.decide.in.ua.

Переглянути більше новин