Анонс: вебінар «Забезпечення гасіння пожеж та проведення пожежно-рятувальних робіт у закладах освіти. Первинні засоби пожежогасіння. Дії у разі пожежі»

21 вересня 2021 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Забезпечення гасіння пожеж та проведення пожежно-рятувальних робіт у закладах освіти. Системи протипожежного захисту. Первинні засоби пожежогасіння. Дії у разі пожежі».

Під час вебінару дізнаєтесь про порядок дій у разі пожежі в закладах освіти та як підготувати об’єкти для її гасіння, про забезпечення закладів освіти сучасними системами протипожежної безпеки. Також ви можете залишити питання у формі для реєстрації.

Дата і час: 21 вересня 2021 року, 12:00.

Спікер: Анатолій Рожков, експерт з питань пожежної та техногенної безпеки.

Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://form.jotform.com/212492513953356

Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на неї.

Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на сайті novihromady.decide.in.ua.

Переглянути більше новин