Анонс: вебінар «Розробка комунікаційного плану для органів управління освітою»

6 квітня 2021 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Розробка комунікаційного плану для органів управління освітою».

Ви дізнаєтесь про те, як сформувати комунікаційні цілі та завдання, визначити цільові аудиторії, коректно сформувати ключові повідомлення, обрати канали і формати для комунікації, як оцінити результати. Також спікерка порадить як бути цікавим для медіа і налагоджувати обмін інформацією всередині команди.

Дата і час: 6 квітня 2021 року, 14:00-15:30.

Спікерка: Світлана Кісільова, експертка зі стратегічних комунікацій.

Ваші запитання залишайте у реєстраційні формі за посиланням: bit.ly/2PrgSU9. Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу.

Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених і реорганізованих громад сформувати ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на сайті novihromady.decide.in.ua.

Переглянути більше новин