Анонс: вебінар «Роль засновника закладу освіти у забезпеченні якості освіти»

7 травня 2021 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Роль засновника закладу освіти у забезпеченні якості освіти».

Щоб успішно здійснювати управління освітою в громаді, важливо розуміти свою роль у процесах забезпечення якості освіти. Олена Заплотинська, керівниця ініціативи із забезпечення якості проєкту SURG(e), докладно розповість про складові системи якості освіти, від чого вони залежать та за які з них відповідає засновник закладу освіти; про процедуру інституційного аудиту та чому важливо ознайомлюватись із висновками та рекомендаціями.

Дата і час: 7 травня, 14:00.

Спікер: Олена Заплотинська, керівниця ініціативи із забезпечення якості проєкту SURG(e).

Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: bit.ly/3ukIvNL. Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на неї.

Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених і реорганізованих громад сформувати ефективну систему управління освітою.

 

Переглянути більше новин