Анонс: вебінар «Реорганізація та фінансова автономія закладів освіти: практичний досвід та результати»

17 травня 2021 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Реорганізація та фінансова автономія закладів освіти: практичний досвід та результати».

Під час вебінару експерт Сергій Яцковський та практик Сергій Мергут обговорять юридичні аспекти цих процесів та як їх втілювати на практиці.

Крім того, спікери докладно розкажуть у який спосіб організувати взаємодію з громадськістю під час процесу оптимізації освітньої мережі,
як фінансова автономія закладів освіти впливає на якість освітніх послуг та чому фінансова автономія закладів є логічним кроком для побудови спроможної освітньої мережі.

Дата і час: 17 травня 2021 року, 14:00.

Спікери: Сергій Яцковський, експерт з місцевого самоврядування та Сергій Мергут, начальник органу управління освітою Кілійської ТГ.

Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: bit.ly/33FJGvJ

Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на неї.

Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених і реорганізованих громад сформувати ефективну систему управління освітою.

Переглянути більше новин