Анонс: вебінар «Реформа шкільного харчування: як впровадити нове меню»

29 грудня 2021 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Реформа шкільного харчування: як впровадити нове меню».

1 січня 2022 року нове шкільне меню стане обов’язковим. Докладно про організацію харчування в закладах освіти громади розповість Тетяна Скапа, державна експертка Міністерства охорони здоров’я України. Під час вебінару управлінці дізнаються про всі тонкощі: як впровадити нове меню і дотримуватися інших документів.

Ознайомитися з новими нормами і Порядком організації харчування в закладах освіти можна за посиланням, а більше про реформу системи шкільного харчування тут.

Дата і час: 29 грудня 2021 року, 14:00.

Спікерка: Тетяна Скапа, державна експертка Директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності МОЗ.

Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://form.jotform.com/213531087831352

Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на неї.

Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на сайті novihromady.decide.in.ua.

Переглянути більше новин