Анонс: вебінар «Питання використання будівель закладів освіти, які припинили свою діяльність»

17 грудня 2021 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Питання використання будівель закладів освіти, які припинили свою діяльність».

Перед тим як впорядкувати мережу закладів освіти, громадам потрібно вирішити важливу проблему – що робити з будівлями школи чи дитсадка, якщо їх закриють.

Яна Брусенцова та Андрій Мацокін під час вебінару розкажуть про Закон України від 02.11.2021 № 1839-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо використання майна ліквідованих комунальних закладів загальної середньої освіти у сільській місцевості». З документом можна ознайомитися за посиланням bit.ly/3IRbtwt.

Дата і час: 17 грудня 2021 року, 14:00.

Спікери: Яна Брусенцова та Андрій Мацокін, експерти Проєкту DECIDE.

Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://form.jotform.com/213474171848360

Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на неї.

Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на сайті novihromady.decide.in.ua.

Переглянути більше новин