Анонс: вебінар «Практика документообігу та ведення документації у системі НАССР»

23 лютого 2022 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Практика документообігу та ведення документації у системі НАССР».

Під час вебінару Олександр Сологуб, експерт із впровадження стандартів харчової безпеки, докладно розповість управлінцям щодо практики документообігу у системі HACCP. Раніше експерт вже розповідав, чому важливо впроваджувати систему HACCP у закладах освіти, про діагностичний аудит шкільних харчоблоків і про саму підготовку до впровадження.

Переглянути серію попередніх вебінарів можна тут. Також завантажуйте порадник «Основні кроки запровадження системи управління безпечністю харчових продуктів системи HACCP».

Дата і час: 23 лютого 2022 року, 14:00.

Спікери: Олександр Сологуб, експерт із впровадження стандартів харчової безпеки, заснованих на принципах НАССР, голова ГО «СФЕРО».

Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://form.jotform.com/220271797366362

Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на неї.

Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на сайті novihromady.decide.in.ua.

 

Переглянути більше новин