Анонс: вебінар «Оскарження публічних закупівель в контексті організації харчування у закладах освіти»

12 лютого 2021 року відбудеться вебінар «Оскарження публічних закупівель в контексті організації харчування у закладах освіти». Захід проводиться за ініціативи Першої Леді України, МОН спільно з Антимонопольним комітетом України та проєктом DECIDE.

На вебінарі детально розкажуть про:
✔ процесуальні засади процедури оскарження публічних закупівель;
✔ типові помилки замовників у тендерній документації;
✔ особливості оскарження етапів розгляду пропозицій замовниками;
✔ як уникати помилок та оскаржень.

Дата і час: 12 лютого 2021 року, 14:00.

Онлайн-трансляція вебінару на Facebook-сторінках Decentralization for Improved Democratic Education та Міністерства освіти і науки України.

Спікери:
✔ Буроменська Наталія, заступниця Голови Антимонопольного комітету України – державна уповноважена;
✔ Нечитайло Ольга, державна уповноважена Антимонопольного комітету України.
Модераторка: Леся Марталішвілі, експертка Команди підтримки реформ МОН, представник проєкту «Архітектура реформ в Україні», що фінансується з мультидонорського Фонду Стабілізації та Сталого Розвитку України, управління яким здійснює ЄБРР.

Реєстрація на вебінар обов’язкова за посиланням: https://cutt.ly/akn2y4l. У формі можна залишати запитання для спікерів.

Вебінар буде корисний для керівників органів управління освітою новостворених громад, представників тендерних комітетів місцевих органів управління освітою, а також керівників закладів освіти, що мають  фінансову автономію.

Вебінар відбудеться в межах кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я», яку реалізує швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» та проєкту «Українська Архітектура Реформ» (URA), розробленого ЄБРР у партнерстві з Європейським Союзом для підтримки ключових реформ в Україні.

Детальніша інформація щодо теми:
Узагальнена практика Колегії АМКУ щодо типових причин оскарження закупівель.
Рекомендації АМКУ щодо формування конкурентного середовища на ринках послуг їдалень, кейтерингових послуг та послуг постачання продуктів харчування під час проведення публічних закупівель.
Інтерв’ю з Головою АМКУ Ольгою Піщанською щодо аномально низької ціни у закупівлях.

Переглянути більше новин