Анонс: вебінар «Здійснення підготовки та аналіз виконання паспортів бюджетних програм за 2021 рік»

17 листопада 2021 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Здійснення підготовки та аналіз виконання паспортів бюджетних програм за 2021 рік».

Програмно-цільовий метод складання місцевих бюджетів передбачає здійснення оцінки ефективності використання бюджетних коштів, а одним із його елементів є бюджетна програма.

Важливо, що саме у паспорті бюджетної програми будуть закладені критерії оцінки ефективності її виконання. Більше про це все розповість під час вебінару 17 листопада Сергій Яцковський, експерт з місцевого самоврядування проєкту DECIDE.

Окрім того, для управлінців корисним буде порадник «Формуємо паспорти бюджетних програм органу управління освітою», який підготували експерти проєкту DECIDE. Завантажити його можна за посиланням: bit.ly/3cc8Zd5

Дата і час: 17 листопада 2021 року, 14:00.

Спікер: Сергій Яцковський, експерт з місцевого самоврядування Проєкту DECIDE.

Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://form.jotform.com/213134262356348

Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на неї.

Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на сайті: novihromady.decide.in.ua.

Переглянути більше новин