Анонс: вебінар «Безпека персоналу, учнів і вихованців у разі пожежі в закладах освіти. Плани евакуації. Порядок вивчення правил пожежної безпеки»

13 вересня 2021 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Безпека персоналу, учнів і вихованців у разі пожежі в закладах освіти. Плани евакуації. Порядок вивчення правил пожежної безпеки».

Анатолій Рожков, експерт з питань пожежної та техногенної безпеки, під час вебінару розповість про розробку і відпрацювання планів евакуації та порядок вивчення правил пожежної безпеки. Також буде розглянуте питання про безпеку персоналу, учнів і вихованців у разі пожежі в закладах освіти.

Дата і час: 13 вересня 2021 року, 14:00.

Спікер: Анатолій Рожков, експерт з питань пожежної та техногенної безпеки.

Ваші запитання залишайте у реєстраційній формі за посиланням: https://form.jotform.com/212482703665356

Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на неї.

Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на сайті novihromady.decide.in.ua.

Переглянути більше новин