Анонс: вебінар «Автономія закладів освіти в громаді»

9 квітня 2021 року Швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему «Автономія закладів освіти в громаді».

Під час попередніх вебінарів, що стосувались фінансування галузі освіти в громадах, поставали питання: у чому переваги та недоліки автономії та як управління освіти мають допомагати керівникам шкіл з організацією автономії?

Сергій Яцковський, експерт з місцевого самоврядування, відповість на кожне з них, а також роз’яснить аспекти автономії, її види та можливості організації. Крім того, експерт розповість про взаємодію відділу освіти та автономного закладу.

Дата і час: 9 квітня 2021 року, 14:00.

Спікер: Сергій Яцковський, експерт із місцевого самоврядування.

Ваші запитання залишайте у реєстраційні формі за посиланням: bit.ly/3sWmkgb. Важливо! Вказуйте коректну електронну адресу, адже лінк на вебінар буде надіслано напередодні заходу саме на неї.

Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета якої – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених і реорганізованих громад сформувати ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua.

Переглянути більше новин