[:ua]Natalia Protasova[:]

Наталія Протасова (Natalia Protasova)

Директорка Проєкту DECIDE

n.protasova@doccu.in.ua

[:ua]Валентина Полторак[:]

Валентина Полторак (Valentyna Poltorak)

Менеджерка Проєкту DECIDE

doccu@doccu.in.ua

[:ua]Iris Henseler[:]

Іріс Хенселер (Iris Henseler Stierlin) 

Лідерка команди стратегічних експертів та радників Проєкту в Цюріхському педагогічному Університеті (Швейцарія)

[:ua]Rolf Gollob[:]

Рольф Голлоб (Rolf Gollob)

Стратегічний експерт Проєкту DECIDE

rolf.gollob@phzh.ch

 

[:ua]Maryna Marushevska[:]

Марина Марушевська (Maryna Marushevska)

Фінансова менеджерка Проєкту DECIDE

m.marushevska@doccu.in.ua

[:ua]Larysa Zhabenko[:]

Лариса Жабенко (Larysa Zhabenko)

Координаторка компоненту 1 Проєкту  DECIDE «Децентралізація управління освітою»

l.zhabenko@doccu.in.ua

[:ua]Julia Molchanova[:]

Юлія Молчанова (Julia Molchanova)

Координаторка компоненту 2 Проєкту  DECIDE «Розбудова демократичних освітніх структур»

j.molchanova@doccu.in.ua

[:ua]Tetyana Mykhaylova[:]

Тетяна Михайлова (Tetyana Mykhailova)

Фахівчиня компоненту 1 Проєкту DECIDE «Децентралізація управління освітою»

t.mykhailova@doccu.in.ua

[:ua]Наталія Сидоренко[:]

Наталія Сидоренко (Nataliya Sydorenko)

Фахівчиня компоненту 2 Проєкту DECIDE «Розбудова демократичних освітніх структур»

n.sydorenko@doccu.in.ua

[:ua]Olha Litovchenko[:]

Ольга Літовченко (Olha Litovchenko)

Фахівчиня із комунікацій Проєкту DECIDE

o.litovchenko@doccu.in.ua

[:ua]Сергій Дятленко[:]

Сергій Дятленко (Dyatlenko Sergiy)

Національний експерт Проєкту DECIDE з розвитку демократичних освітніх систем в громадах 

[:ua]Анна Пуцова[:]

Анна Пуцова (Anna Putsova)

Eкспертка Проєкту DECIDE з інституційної підтримки об’єднань та асоціацій територіальних громад 

[:ua]Алевтина Седоченко[:]

Алевтина Седоченко (Alevtyna Sedochenko)

Національна експертка Проєкту DECIDE з децентралізації управління освітою 

[:ua]Анна Грищенко[:]

Анна Грищенко (Hanna Hryshchenko)

Експертка Проєкту DECIDE з децентралізації управління освітою 

[:ua]Оксана Руда[:]

Оксана Руда (Oksana Ruda)

Регіональна координаторка Проєкту DECIDE в Івано-Франківській області, національна експертка з децентралізації управління освітою

[:ua]Lyubov Zadorozhna[:]

Любов Задорожна (Lyubov Zadorozhna)

Регіональна координаторка Проєкту DECIDE в Одеській області

[:ua]Ольга Терент'єва[:]

Ольга Терент’єва (Olga Terentyeva)

Регіональна координаторка Проєкту DECIDE в Луганській області

[:ua]Віталій Зелюк[:]

Віталій Зелюк (Vitaly Zelyuk)

Регіональний координатор Проєкту DECIDE в Полтавській області